بازگشتی دوباره

کسی به من گفت ،فصل  رفتن است برادر بر خیز!

دیری بود که از وطن دور بودم.آه ای وطن!

تو چه در خویش داری؟

برای چه مرا به خویش می خوانی؟

آیا گم شده ای که بخاطر آن از وطن خویش دور شده بودم،در وطن بر جا گذاشته بودم؟!

آیا خود را در وطن جا گذاشته بودم و به دنیال خودی دیگر سالها از وطن دور گشته بودم؟

اکنون من به اینجا سرزمین عشق وسودا دلبسته شده بودم.مرغ جانم گاه در  فضای بوسنی و گاه در ایران و گاه در ترکیه و آذربایجان و گاه در هندوستان پر می زد.

عزیزانم را در خیالم همیشه همراه داشتم.

گذشته هایم را و آینده ام با خود همراه داشتم.

و خدا

آری خدا در همه جا مرا به خویش فرا می خواند.

پس پرواز کردم به سوی سرزمینی که در ان جوانه زده بودم و با شعر و با فلسفه و با عشق و سودا وجودم سرشته بودند.

پرواز کردم به سوی سرزمینی که با شراب حافظ و خیام و مولانا مرا مست نموده و سرگشته بیابان عشقم نموده بودند.من از مستی و سر گشتی مدام بسی هوشیاری ها  بدست اورده بودم و بسی راه های باغ های  حق تعالی را یافته بودم.

 

پرواز می کنم 

آه ای بوسنی  ای دیار عالمان و عارفان غریب،تو را ودا می گویم اما تورا با خودم و در قلبم به همراه می برم

/ 2 نظر / 60 بازدید
ع.گ.و

سلام اقای محمدی. با توجه به اینکه اینترنت پرسرعت در اختیارم نیست از ارتباط با شما به وسیله ایمیل معذورم ولی شما میتوانید مطالب خود را به ایمیل بنده ارسال کنید تا بنده در کافینت مشاهده کنم و یا به صورت نظر در وبلاگم ارائه دهید بنده نیز مطالب و عکس و... را به ادرس ایمیل شما ارسال خواهم کرد با اینکه سن و تجربه و علم من در برابر شما کم است ولی خوشحال میشم در تکمیل پایان نامه شما نقشی داشته باشم ولی خوشحال میشدم اگر شما را به صورت حضوری ملاقات میکردم منتظر عکسها و مطالب من در مورد قوم گبر و شهر زیرزمینی انها در زیر کوه وسمق و ... در وسمق باشید امیدوارم شما بتوانید نام وسمق را زنده کنید و بنده نیز بتوانم به حول قوه ی الهی نام وسمق و نام کوه وسمق را با مدارکی که به تازگی کشف کردام از جمله ... زنده نگه دارم کشفیاتی که بنده به تازگی در کوه وسمق کردم نشان دهنده تمدن بیش از 3000 سال در وسمق است حتی از زمان خطوط تصویری که مطمئنا هر باستانشناسی را ذوق زده میکند .ولی در مورد این مسئله نمیتوانم بیش از این به شما بگویم.مادامی که ان بالا چیزی است هنوز پایان کار فرا نرسیده.لطفا بعد از خواندن پیام را پاک کنید

ع.گ.و

ادامه پیام قبلی:اما در مورد اینکه بنده به نام کوه وسمق تاکید میکنم چون این کوه عضو جدایی ناپذیر میراث وسمق است و بعضی از مردم شاهنجرین از سادگی مردم شریف وسمق سو استفاده کرده و از نام ناهنجار کوه شاهنجرین استفاده میکنند و این اتفاق تا جایی ادامه یافته که امروزه شاهنجرینیهای زیادی از جمله ج.ا.ص.و دیگران در فضای سایبری به مردم شریف و زحمت کش وسمق توهین میکنند به طوری که سخنان رکیک انها هر زمان که به یادم میاید اشکانم سرازیر میشود و این انگیزه را به من میدهد که از این به بعد با عملیات هک با انها مقابله کنم. امید وارم شما نیز از نام کوه وسمق استفاده کنید.در ضمن سعی کنید مطالب خود را بشتر از طریق وبالگم با من در میان بگذارید.موفق باشید.